Wynajem krótkoterminowy

Limit & no-limit

dscn0367Proponujemy wynajem aut dostawczych w dwóch wariantach cenowych, zależnych od ilości przejechanych kilometrów. Jeżeli dobowa trasa Twojego przejazdu nie przekroczy 200 km, istnieje możliwość wynajęcia auta dostawczego po niższej stawce dobowej, co przydatne jest np. przy przeprowadzkach w obrębie miasta i okolic. Jeżeli planujesz dłuższą trasę lub wyjazd zagraniczny polecamy opcję no-limit, przy której nie martwisz się ilością przejechanych kilometrów.


Dostępność auta

dsc_0220Dzięki flocie liczącej kilkaset pojazdów dostawczych jesteśmy w stanie zaoferować Ci auto dostawcze praktycznie od ręki. Nie gwarantujemy dostępności konkretnego modelu, jednakże zazwyczaj w oddziałach mamy auta podobne gabarytowo w ciągłej dostępności. W nagłych przypadkach oferujemy również transfer aut pomiędzy oddziałami 24h/dobę.

 


Rezerwacje 24h/7

dsc_0256Pod numerem całodobowej infolinii 500 400 485 zarezerwować można auto dostawcze o każdej porze dnia i nocy. Nasze oddziały otwarte są 6 dni w tygodniu oraz na życzenie Klienów auto wypożyczyć lub zwrócić można również w niedziele i święta.

 


Ekonomiczne auta

dscn0329_maleNasza flota to auta nowe, z nowoczesnymi silnikami diesla spełniającymi normy emisji spalin EURO6 oraz charakteryzujących się niskim spalaniem. Dzięki czemu nie wydasz majątku na paliwo oraz olej silnikowy, który dość szybko pożerany jest przez auta starsze z większymi przebiegami.